Jdi na obsah Jdi na menu
 


První pokus:)

7. 7. 2008

V sobotu 5. 7. 08 jsme slavili narozeniny mé sestry. Ještě po obědě jsem s Dínem blbla a zkoušela různé cviky. Když to viděla má sestra Míša, dostala opravdu "geniální" nápad:( Chtěla, abych něco předvedla večer na oslavě, kde jsme na zahradě grilovali maso, že prý bude sranda. Ale jak pro koho, že:) Pro diváky možná, pro mě moc ne:)

Vybrala jsem si tedy song, který Din předtím neslyšel (pustila jsem ho ven a do představení jsem s ním nic nenacvičovala, aby se mu to neotrávilo).
Píseň jsem si tedy asi 3x poslechla, v hlavě rozmyslela, co bych asi tak mohla v daný okamžik předvést a tímto pro mě veškerá příprava skončila:)

Kolem 19. hodiny přijeli příbuzní, sestra venku přichystala notebook
s bedýnkami a já prohlásila, že se pokusím "zatančit", jestli se tomu tak dá říkat:)
Dín se nejlépe motivuje párkem nebo šunkou, tak jsem si ještě v rychlosti do třesoucích se rukou nakrájela párek a šli jsme na to.

Začali jsme poklonou, pak obíháním kolem mě, následovala chůze u nohy, kdy jsme se oba otočili na místě, dále chůze mezi nohama vpřed a zpět, potom se Dín přede mnou točil doprava a doleva na místě, pak jsme šli vedle sebe vpřed a vzad, zhruba uprostřed písně skákal přes mé nohy, v klidnější pasáži mi podával pac na mé nohy, po plazení následovaly sudy na obě strany, pak otočka na zadních nohou, ke konci stál Din přede mnou a střídavě couval a chodil ke mě. Na poslední couvání jsem ho nechala na místě, klekla si, rozpřáhla ruce a Dín měl, zdůrazňuji MĚL přes ně skákat kolem mě:) Tady se nejdříve zarazil, ale pak úspěšně třikrát skočil a na úplný konec vyskočil předníma nohama na ruku a zůstal v této pozici.

Takto vypadal můj první pokus. Din byl naprosto super, protože mi zbyla celá hrst nakrájeného párku. Při tréninku jsem ho odměňovala po každém cviku, ale tady, jakoby vycítil, že o něco jde, nepotřeboval ani jeden během jeho snažení. Výjimkou byl jeden kousek po dávání pac, kde jsem ho musela pochválit za včasné zvedání:)

Samozřejmě, že to nebylo dokonalé, ale jelikož to všichni viděli úplně poprvé, moc se jim to líbilo a nikdo neřešil, jestli tam bylo něco špatně či ne:)

Uvidíme, co se nám podaří při našem dalším pokusu:)
Když budu mít možnost, natočíme se na kameru a vložíme sem video:)