Jdi na obsah Jdi na menu
 


duben

Vloženy videa a plán akcí.

2x zkoušky Brno: Na třetích závodech v tomto měsíci se dostavil jeden úspěch:) Díneček byl konečně uřízen a složil zkoušku A1 s druhým nejrychlejším časem ze všech "jedniček" :))) V druhém běhu Míša opravovala skočenou zonu na áčku, proto disk.

Dvojzkoušky Ostrava Třebovice: 15. dubna Dín startoval na zkouškách v Ostravě.  Prní běh s dvěma chybami, druhý běh disk kvůli oběhnutému tunelu, což byla veliká škoda, protože Dín jinak běžel krásně a naplno:)

Jarní Brno: Po dlouhé době Dín startoval na svých druhých závodech na Zetoru. Parkury pískal holandský rozhodčí Kees Stoel, který bude na MS v Liberci. Parkury byly pro Dína hodně technicky náročné, a tak výsledkem byl 6x disk, i když poslední běhy běžel opravdu krásně a naplno:) 

 

březen

18.3. Jarní Brno se rychle blíží. Bohužel nemáme k dispozici kameru, abychom nahráli nějaký trenink, tak aspoň jedno video jsme natočili na mobil. Vloženo v rubrice  "video".  

Na agility soustředění jsou stále volná místa!!!

 

5.3. Míša Tejčková pilně s Dínečkem trenuje, už se těším na další závody:) 

Přidávám propozice na její letní agility soustředění:)

agility-soustredeni.webnode.cz/

Více zde: http://dogteam.webnode.cz/

únor:

Po náhlém odchodu Džambiho mi do života "přišel" nový úžasný hřebeček českého teplokrevníka Accent. Na rajčeti jsou fotky k nahlédnutí:) Z tohoto důvodu se Dín neúčastní závodu v Mikulově.

Naše poslední video (1 běh s Míšou) je bohužel pouze na FB:))

___________________________________________________________________________

2011

Dínovou agilitní paničkou se od listopadu stala Michaela Tejčková. Míša má sama dvě šeltie, výborně jí to běhá a Dína by byla škoda nechat lítat jen na trenincích, když opravdová panička závodit nechce:)

Doplněny výsledky výstav za tento rok, přidány videa z agility a doplněny naše plány:)

Dlouho jsem neaktualizovala, ale to neznamená, že se nic neděje. Tento rok jsme s Dínem absolvovali dvě výstavy, jednu v Olomouci a pak v září klubovou v Pardubicích. Výsledky dodám jen co bude čas. Důležitější je, že Dín začal konečně závodit v agility!!! Sice ne se mnou, ale s novou parťačkou Míšou. Zbytek dodám během týdne.

________________________________________________________________________

2010

24. 10. Dnes jsem kompletně doplnila výsledky i posudky z výstav za rok 2009 i 2010.

18. 10. Na klubové výstavě v Praze Dín vybojoval známku V, třetí v pořadí. Chystá se obnova stránek.....

16. 6. Dlouho jsem neaktualizovala, a tak to vypadá, že nic neděláme. Není to ale pravda. Neustále jezdíme agilitit na Zetor, kde napravujeme chybu paničky ze zimy a náprava je opravdu dlouhá a těžká. V létě jedeme na dvě soustředění, tak doufám, že budou konečně nějaká ta videa:)
Od výstav jsme si teď dali chvilku oddech, v dubnu jsme byli pouze na klubovce v Herolticích, kde jsme vybojovali krásné 3. místo a známku V ze 6ti psů, což byl pro mě opravdu úspěch:))
A na rajčeti jsou dvě nová alba...jedno ze zimy a druhé Díneček na Pálavě:)))

7. 2. Na MVP Brno Dín získal V3.

10. 1. 2010: I přes nepřízeň počasí jsme vyrazili do Olomouce na výstavu, která byla opět úspěšná, protože jsme získali druhý CAC:) Všichni psi byli vyrovnaní, ale nakonec rozhodla Dínova povaha:)
_________________________________________________________________________
Další výstavní rok je za námi. Absolvovali jsme celkem 10 výstav, získali jsme 2x res. CAC a jeden CAC. Za nejlepší výstavu považuji dubnovou klubovku v Brně, kde se mi moc líbilo posuzování pana Krinkeho a za největší úspěch považuji 3. místo (z 11ti psů) na klubovce v Pardubicích:)

20. 10. Ze sobotní Národní výstavy psů v Brně jsme si domů přivezli prvního CACe!!! Tímto jsme završili naši výstavní kariéru pro tento rok a budeme se těšit na další:)

5. 9. Dnes jsme se zúčastnili klubové výstavy v Pardubicích. Posuzovala polská rozhodčí a jsem ráda, že jsme se zúčastnili, protože bylo přihlášených 11 psů, tedy velká konkurence a žádná nuda:)
Dín se celou dobu ohromně snažil ukazovat uši, i když přes silný vítr to bylo někdy složité, nechal se v klidu prohlédnout a nezklamal ani v pohybu, kdy ocas nesl správně dole. Po dlouhém rozhodování, kdy se o pořadí bojovalo dlouhou dobu hlavně v pohybu, jsme se k mému překvapení umístili na krásném 3. místě!!!
Dnešní výstava byla na výborné úrovni a nabudila mě přihlásit se na další:)
Posudek doplněn.

13. 8. Přidáno další video z červencového soustředění. Bohužel mám natočené jen
          dva parkury z 5. a 6. dne ráno, kdy už byla znát únava i menší soustředěnost.

25. 7. Máme za sebou agility soustředění s Olgou Edrovou, kterého jsme se zúčastnili 
          od 16. do 23. července.

30. 6. V sekci videa je trenink agility pro ty, kdo mi nevěří, že mi to pořád nejde:(

27. 6. Jsme s Dínem vybojovali V4 na MVP v Brně. Kdyby víc postavil uši, možná bychom byli třetí, ale kdo ví:) Posudek doplněn. Za fotky děkuji Anetě Ochránkové:)

22. 6. Na krajské výstavě v Lanškrouně nebylo těžké se umístit, když jsme byli v kruhu sami. Ale potěšil mě hezký posudek:) Výstavy už hodně omezíme, protože Dína vůbec nebaví. A mě už taky ne:))

6. 6. jsme se s Dínem pokusili "zatančit" na zahájení závodů chladnokrevních koní v Pěčíně. Tuto sobotu nás čeká ještě vystoupení na den dětí, tak snad se to povede. Jinak se zúčastníme krajské výstavy v Lanškrouně a mezinárodky v Brně, kde je nás ve třídě 5!!!!!!

14. 5. Dnes Dín oslavil své druhé narozeniny!!!

3. 5. Máme za sebou Mezinárodní výstavu v Praze. V kruhu jsme byli tři, všichni praví ďáblíci a každý jiné barvy. Beduin, Coctail a Deliquent. My s Dínem jsme se umístili na třetím místě, ale jsem ráda, že nám rozhodčí zadal známku Výborný:))) Gratuluji Deliqentovi k res. CACIBu a Kokymu k res. CACovi:))

20.4. Brněnská klubová výstava se velmi zdařila. Výbornou atmosféru zajistil jak rozhodčí, tak i majitelé všech šeltií. Moc se mi líbilo posuzování M. Krinkeho, který každého psa řádně prohlédl a nahlas vyzdvihl jeho přednosti i nedostatky. Díneček vybojoval z pěti psů V2, res. CAC, což jsem opravdu nečekala...:)))
Posudek doplněn, fotky vloženy.
Dnes naše stránky navštívilo 5000 lidí! Děkujeme všem za návštěvu:)

16.4. S Dínem jsem byla na oftalmologickém vyšetření u MVDr. Trnkové a všechny DOV jsou prosté:)

7.4. Dnes jsem si na vycházku s Dínem vzala foťák a udělala tisíc snímků:) Musím uznat, že Dín vypadá z pravé strany, kde má límec daleko lépe než z levé, kterou ukazujeme na výstavě. V kruhu totiž stojí dost znuděně, a tak vypadá ještě hůře:) Vše je na rajčeti ve fotoalbu:)

6.4. Vloženy fotky ze sobotní výstavy v Ostravě, chybí ovšem feny tř. otevřená. Snad jsem psy pojmenovala správně, kdyžtak hlaste chyby.

5.4. V sobotu jsme se zúčastnili Národní výstavy v Ostravě. Podle katalogu jsme měli být v kruhu dva, nakonec jsme byli 3. Naším soupeřem byla nádherná blue merle šeltie Vannila Hills No Strings Attached Loveso a trikolor Cornet Black od Belinky. Rozhodčí nám dal známku V2, o to více mě překvapil res. CAC, který jsem pak našla u posudku:) Na klubovou výstavu budu s Dínem pilně trénovat postoj, protože podle fotek je to pořád hrůza:(
Posudek je doplněn, fotky budou v pondělí večer.

Po úspěšném výstavním roce 2008, kdy Dín nasbíral ve třídě mladých na českých výstavách nejvíce bodů a obsadil tak první místo v tabulce, nás v tomto roce čeká výstav méně (nejbližší teď v Ostravě).Tento rok jsem zasvětila treninku agility na Zetoru pod vedením Olgy Edrové (děkuji, že se nás s pevnými nervy ujala:) ). Dín vypadá vcelku nadějně, a tak doufám, že další sezonu začneme závodit s nějakými úspěchy (tím nemyslím obsadit první místa, ale bez chyb zaběhnout parkur). Trénujeme několikrát týdně, a proto nám na jiné aktivity nezbývá moc času, nestíhám ani fotit:)

Tak podle plánu nás méně výstav nečeká, i když jsem si to myslela:))))))

26.2. Vloženo nové video! Po roce jsem našla náš první neoficiální závod agility v Brně. Štafetový běh natočila Katka Novotná (děkuji za poskytnutí videa). Doufám, že až natočím v nejbližší době video z tréninku, budeme o kapku lepší:)))))

20.2. Konečně se podařilo vložit slibované vide o z výstavy v Brně.

11.2. Video stále nemám, ale zaktualizovala jsem plány:)

8.2. Dnes jsme s Dínem byli podruhé na výstavě. Posuzoval nás (podle mě příjemný) rozhodčí z Polska. S výsledkem VD3 jsem spokojena, mohli jsme dopadnout i hůře:) Předvádění v kruhu mám natočené na foťáku, sice to není moc kvalitní, ale co nejdříve to vložím na stránky.

7.2. Na dnešní výstavě jsme získali V4.
Ve fotoalbumu "rodokmen" je vložen bonitační list.

20.1. Konečně nám přišel diplom o uznání Junior šampiona ČR:)

11. 1. Dnes jsme strávili hezké dopoledne v Olomouci na výstavě. Dín si po dlouhé době zařádil a seznámil se s novými šeltičkami a tak to tříhodinové čekání mile a rychle uteklo. V kruhu jsme dopadli podle očekávání: VD 4.
Opět nám byla vytknuta výška. Moc mě ale potěšil posudek, kde jsme byli pochváleni za dobré předvedení. Celý ho najdete ve "výstavách".

29.12. V menu je odkaz na naše fotoalba, pořídila jsem z dneška pár nových fotek.
Jinak celé svátky Dín běhá po zahradě s naším jezevčíkem, chodí se mnou a s koněm na vyjížďky, zkoušíme výstavní postoj a trénujeme prvky do agility, hlavně slalom a zalehávání:)

17.11. Doplněny plány na rok 2009

16. 10. Nezúčastníme se Národní výstavy v Brně, protože přihláška se v kanceláři záhadně ztratila, tudíž nejsme na seznamu:( A to jsem tam byla osobně:((( Peníze mi ale byly vráceny:)

Závod agility jsem zrušila taky....

20. 9. vloženy fotky v sekci Výstavy

23. 8. v Praze a 6.9. v Pardubicích jsme na výstavě bojovali v mezitřídě, ale přestalo se nám dařit, protože jsme s Dinem dostali známku VD. Musíme stále pracovat na postoji, který umíme jen mimo kruh:( Bonitaci jsem odložila na jaro. Din je na horní hranici výšky, tak počkám, jak se vyvine přes zimu.

30. 8. 08 jsme navštivili neofic. závody agi v České Třebové, kde jsme se ve Hře i v Jumpingu diskvalifikovali, ale v Open jsme doběhli krásné 4. místo!!!!!

10. - 14. 8. 08 jsme se zúčastnili soustředí agi. Celý týden nás skvěle trénoval pan Spolek. 15. 8. jsme na závěr soustředění doběhli jako druzí. Musíme hodně pracovat na zonách.

26. 7. 08 Přidán článek v DogDancing

28. 6. 2008 Na MVP v Brně Din získal V3. Musím říct, že po dlouhé době si Dín nechal v klidu prohlídnout zuby. Byla jsem mírně nervozní, protože se nás poprvé rozhodčí rozhodl přeměřit, ale naštěstí jsme prošli. Moc gratuluji Kokymu za prvního CAJCe, zasloužili si to;-)

7. 6. 2008 na klubové výstavě v Chropyni získal Beduin 3. CAJCe, a tímto splnil podmínky (stejně jako jeho sestra Bohemia) pro udělení titulu Junior šampion ČR!!!

22. 3. 2008 na MVP v Praze se Din se svojí sestrou Bohemiou kvalifikovali na Cruft 2009, oba získali CAJC